08-6830087
מספר המוצרים בסל : 0
חיפוש :   
מחיר: נמוך|גבוה שם : א-ת|ת-א
  1. קטלוג
  2. /
  3. נשות מקצוע
לינוי זילכה

לינוי זילכה

מאמנת אישית ומנחת קבוצות

לינוי זילכה נשואה לאסף, אמא של לביא ואורי, מאמנת אישית לשינוי דפוסי חשיבה והתנהגות, העלאת דימוי, תפיסה ובטחון עצמי. מאמנת עסקית, מנחת קבוצות ומדריכת הורים. המוטו שמוביל אותי, תתאמני תשתפרי!

מה אני מציעה:

תהליכי אימון אישיים ועסקיים קורס אימון קבוצתי סדנאות אימוניות

-ניהול זמן

-לוח חזון

-דפוסי חשיבה

-חוק המשיכה

הרצאת ביוגרפיה מתנה בתחפושת.

כדאי לדעת: התפקיד שלי הוא לראות בך את מה שאת עדין לא רואה

ולהאמין בך טיפה יותר ממך.

כמות
אונית לביא

אונית לביא

אוניתא – אימון להעצמה וצמיחה אישית
שמי אונית לביא, אני מאמנת אישית ויועצת זוגית.
העסק שלי מתמקד בשני תחומים:
(1) ליווי אנשים בתהליכי שינוי להעצמה, צמיחה והתפתחות אישית (שינוי מקצועי, התקפי חרדה, התקפי זעם, שיפור הדימוי העצמי, השגת תפקיד נחשק ועוד).
(2) ליווי זוגות (בכל שלב בזוגיות ולכל מטרה זוגית: שיפור הזוגיות, התמודדות עם משבר בזוגיות, טרום נישואין, השגת זוגיות וכיוב') בהשגת מערכת יחסים מלאה, מאפשרת ובריאה.
המיומנויות שפיתחתי מתבססות על השכלה רחבה ובעיקר על ניסיון אישי ומקצועי רב.
היתרון המשמעותי שעוברים לקוחותיי בתהליכי הליווי, הוא היותו תהליך קצר, תכליתי ויישומי. בנוסף, מרוויחים הלקוחות שלי כלים שמשמשים אותם הן בהשגת המטרה לשמה הגיעו לתהליך, והן הלאה בחייהם - בכל דילמה או 'תקיעות' עתידית - ומאפשרים להם להשיג כל מטרה שיעמידו לעצמם.
בעבודתי עם אנשים, אני מיישמת את תפיסת עולמי לפיה מקום בו לא טוב לך – תפעל לשינוי (במעשה או במחשבה), ואם גם אז לא טוב לך – תתקדם הלאה... העיקר שפניך יהיו תמיד אל עבר טוב יותר עבורך.

אני בוגרת תואר ראשון במשפטים (עורכת דין מוסמכת, ולא עוסקת בתחום מבחירה!) ותואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני, וכיום, בנוסף לעיסוק העיקרי שלי באימון וייעוץ, אני מנחת קבוצות מטעם מכללת גישות למצוינות.
בעברי כעשרים שנות ניסיון מקצועי בתפקידי ניהול אופרטיבי בשוק הפרטי ובשוק הציבורי, לרבות תפעול, רגולציה, ניהול כספים ומשאבי אנוש.
כמות
קארין סקטר

קארין סקטר

מנהלת בית ספר לשפות-בלומסברי


כמות
טואול בניית אתרי אינטרנט